Malým a středním podnikům pomáháme odborným poradenstvím nastavit vnitřní procesy, snížit náklady a zlepšit výnosy. Zajišťujeme kompletní ekonomické poradenství. Zpracováváme analýzy podniku, vnitřní směrnice, benefitní systémy a vytváříme firemní kulturu, která přináší výsledky.

Spolupracujeme s řadou specialistů, kteří jsou skutečnými odborníky ve svém oboru (daně, účetnictví, průzkumy trhu, audity apod.). Poskytujeme odborné poradenství zaměřené na zvýšení výkonu Vaší firmy. Pomáháme provádět a řídíme změny na úrovni jednotlivců, týmů i celé firemní kultury. Firmám plníme funkci ekonomického ředitele, který dohlíží na ziskovost projektu. Poskytujeme servis v oblasti personalistiky a mnoho dalšího.

Využijte odborné poradenství pro živnostníky, malé a střední podniky a firmy. Rádi vám poskytneme reference z oblasti, která vás zajímá. Spokojení klienti a několik let na trhu dokazují, že můžeme posunout i Vaši firmu na další úroveň. Domluvte si nezávaznou konzultaci a zjistěte, jak vám ušetříme starosti a zvedneme zisky.

Máte dotaz?

Rádi Vám poradíme+420 776 693 388